Yalova Otogarı - Balıkesir Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yalova Otogarı - Balıkesir Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Yalova Balıkesir arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:45 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Yalova şehrinden kalkacaktır. Yalova ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yalova Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
236.36 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 44dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

YALOVA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm YALOVA > BALIKESİR 12.02.2021 00:45 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Sakarya VIB YALOVA > BALIKESİR 12.02.2021 12:30 KR01, KR01 ,2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm YALOVA > BALIKESİR 12.02.2021 18:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm YALOVA > BALIKESİR 12.02.2021 22:45 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al

BALIKESİR YALOVA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB BALIKESİR > YALOVA 04.03.2021 01:45 KR01, KR01 ,2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > YALOVA 04.03.2021 12:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > YALOVA 04.03.2021 13:30 KR01, KR01 ,2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > YALOVA 04.03.2021 16:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > YALOVA 04.03.2021 20:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > YALOVA 04.03.2021 21:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Yalova Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Yalova Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Yalova Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Yalova Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Yalova Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Uşak - Balıkesir Yalova Uzaklık: 2,418.01 km / Süre: 03:25 Bilet Al

YALOVA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Balıkesir Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Yalova - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Yalova - Bilecik Balıkesir Uzaklık: 1,112.50 km / Süre: 01:53 Bilet Al
Yalova - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Düzce Balıkesir Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Yalova - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 2,183.22 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Yalova Kalkışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yalova Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Aksaray Seç Turizm 105 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Yalova Varışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Ankara Yalova Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Yalova Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Yalova Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al

Yalova Balıkesir Otobüs Firmaları

YALOVA BALIKESİR GÜZERGAHI

YALOVA BALIKESİR YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde güney ilerleyin

21,1 km / 17 dakika: Bursa Yolu / D575 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin D575/E881 boyunca ilerleyin

7,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Bursa Yalova Yolu / D575 / E881 yönündeki 1. çıkışa girin

1,2 km / 1 dakika: O-5 yönündeki rampaya girin

52,4 km / 31 dakika: Çatalın solundan devam edin ve O-5 üzerine çıkın Paralı yol

136 km / 1 saat 30 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün