Yalova Otogarı - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yalova Otogarı - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Yalova Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 09:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı Yalova şehrinden kalkacaktır. Yalova ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yalova Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
731.25 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 55dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

YALOVA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm YALOVA > KAYSERİ > VAN 12.02.2021 09:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 12.02.2021 13:30 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 12.02.2021 13:30 X+12, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > KAYSERİ 12.02.2021 19:30 T34, 2+1 120 TL Bilet Al

KAYSERİ YALOVA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > YALOVA 06.03.2021 00:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > YALOVA 06.03.2021 02:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > YALOVA > BURSA 06.03.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > YALOVA 06.03.2021 23:58 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > YALOVA 06.03.2021 23:59 X+3İ, 2+1 90 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Yalova Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Yalova Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Yalova Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Yalova Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Yalova Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Yalova Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

YALOVA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Kayseri Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Yalova - İstanbul Kayseri Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Yalova - Bilecik Kayseri Uzaklık: 1,112.50 km / Süre: 01:53 Bilet Al
Yalova - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Düzce Kayseri Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Yalova - Eskişehir Kayseri Uzaklık: 2,183.22 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Yalova Kalkışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yalova Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Aksaray Seç Turizm 105 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Yalova Varışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Ankara Yalova Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Yalova Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Yalova Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

YALOVA KAYSERİ GÜZERGAHI

YALOVA KAYSERİ YOL TARİFİ

24 m / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde güney ilerleyin

36 m / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kemerköprü Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cengiz Koçal Cd yönündeki 1. çıkışa girin

45 m / 1 dakika: Cengiz Koçal Cd boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,4 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D575 / E881 yönünde hafif sağa dönün D575/E881 boyunca ilerleyin

13,8 km / 11 dakika: İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

12,1 km / 8 dakika: Çatalın solundan devam edin ve O-5 üzerine çıkın Paralı yol

358 km / 3 saat 28 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 yönündeki çıkışa girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin