Yalova Otogarı - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yalova Otogarı - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Yalova Malatya arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 09:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Yalova şehrinden kalkacaktır. Yalova ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yalova Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Lider Siirt Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,033.91 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 23dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

YALOVA MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm YALOVA > MALATYA > SİİRT 05.07.2021 09:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 170 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > MALATYA > VAN 05.07.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > MALATYA > DİYARBAKIR 05.07.2021 13:30 2+11, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > MALATYA > DİYARBAKIR 05.07.2021 13:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > MALATYA > DİYARBAKIR 05.07.2021 15:30 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 180 TL Bilet Al

MALATYA YALOVA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > MALATYA > YALOVA 31.07.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 220 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > YALOVA 31.07.2021 19:15 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 220 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > MALATYA > YALOVA > BURSA 31.07.2021 19:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 220 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > YALOVA 31.07.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 220 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MALATYA > YALOVA 31.07.2021 19:30 2+11, 2+1 220 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Yalova Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Yalova Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Yalova Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Yalova Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Yalova Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Yalova Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

YALOVA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Malatya Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Yalova - İstanbul Malatya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Yalova - Bilecik Malatya Uzaklık: 1,112.50 km / Süre: 01:53 Bilet Al
Yalova - Sakarya Malatya Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Düzce Malatya Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Yalova - Eskişehir Malatya Uzaklık: 2,183.22 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Yalova Kalkışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Yalova Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Aksaray Seç Turizm 105 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Varışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Ankara Yalova Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Yalova Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Yalova Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

YALOVA MALATYA GÜZERGAHI

YALOVA MALATYA YOL TARİFİ

24 m / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde güney ilerleyin

36 m / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kemerköprü Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cengiz Koçal Cd yönündeki 1. çıkışa girin

45 m / 1 dakika: Cengiz Koçal Cd boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,4 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D575 / E881 yönünde hafif sağa dönün D575/E881 boyunca ilerleyin

13,8 km / 11 dakika: İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

12,1 km / 8 dakika: Çatalın solundan devam edin ve O-5 üzerine çıkın Paralı yol

358 km / 3 saat 28 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 yönündeki çıkışa girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün