YENİ AKSARAY BİLETİ

Yeni Aksaray bileti almak için Yeni Aksaray bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Yeni Aksaray

Adından da belli olduğu üzere Aksaray merkezli olarak kurulan firma, 1999 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Gelişen teknoloji karşısında rakipleri ile doğrudan yarışabilecek kadar ileri görüşlü olan Yeni Aksaray Seyahat, tüm yeniliklere anında ayak uydurması ile bilinmektedir. Buradan yola çıkarak, son derece lüks ve konforlu araçlara sahip olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz.

2012 yılı itibarıyla “Her Zaman Daha Yeni” diyerek son sistem Starliner, Cityliner ve Naoplan araçları da bünyesine dahil eden Yeni Aksaray Seyahat, sizlere bir de yeni müşteri kartı sunmaktadır. Bu kartı edindiğiniz takdirde, her seyahatiniz için puan toplamaya başlar ve en sonunda yolculuklarınızdan bir tanesini ücretsiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca kart her şubede bulunmaktadır.

Şehirlerarası yolculuklarınızda tercih edebileceğiniz Yeni Aksaray Seyahat ile yolculuk sonrasında da yolda kalmazsınız. Sizler için sundukları ücretsiz servisler ile gittiğiniz il içerisinde herhangi bir noktaya gidebilirsiniz.  Bununla birlikte otobüslerine binişiniz ile birlikte kendinizi daha özel hissetmeniz için ellerinden geleni yaparlar. Örneğin, daha yolculuk başında şeker ve kolonya ikramında bulunurlar. Devamında ise tercihinize bağlı olarak sıcak ya da soğuk olarak çay, kahve ya da gazlı içecekler ile su gibi içeceklerden yudumlarken bir yandan da gofret, kraker, kek ya da bisküvi atıştırabilirsiniz. Bu ikramlar bir kereye mahsus olmayıp, gideceğiniz yerin uzaklığına göre sayısı artırılabilinir şekildedir.

Tabi ki yol boyunca oyalanabileceğiniz koltuk arkası LCD özellikteki küçük televizyonlarda film izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Cep telefonlarınızı ise her yolcu için ayrı ayrı konulan prizlerde şarj etmeniz mümkündür.

Yeni Aksaray Seyahat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. için iletişim bilgileri

Adres: Hacılar Harmanı Mahallesi Yeni Terminal İçi No:8/9 Aksaray / TÜRKİYE

Tel: 0 (382) 215 85 85

Fax: 0 (382) 216 01 80

e-mail: bilgi@yeniaksarayseyahat.com

Web: http://www.yeniaksarayseyahat.com/?syf=main