YENİ DİYARBAKIR BİLETİ

Yeni Diyarbakır bileti almak için Yeni Diyarbakır bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Yeni Diyarbakır

Türkiye içerisindeki her şehirden Doğu Anadolu’ya ulaşım için tercih edilebilinecek ilk şirketlerden biri olan Yeni Diyarbakır Seyahat, nasıl ki kuruluşunda modernizasyonu ön gören bir fikir ile yola çıkmışsa, şimdilerde de bu söylemini değiştirmemiş ve attığı her adımı da yine yenilik ve kaliteden yana olmuştur. Yeni Diyarbakır Seyahat, bir turizm şirketidir ve tüm çalışmalarını da bu yönde yapmaktadır.

Son model otobüsleri (Mercedes Tavego) ile Yeni Diyarbakır Seyahat için söylenebilinecek ilk şey yolcuların rahatını baz alan çalışma şekilleridir. Bu araçlarda genellikle koltuk aralarındaki boşluk hatırı sayılır derece fazla ve diğer yolcular ile iletişim ve etkileşimi kesecek kadar da fazladır. Bu da yolculuk boyunca tüm misafirlerin rahat ettirilmesi için gerekli ilk şartı oluşturmaktadır. Yeni Diyarbakır Seyahat araçlarında sınırsız internet ve uydu yayınları da bulunmaktadır. Böylelikle varış noktasına kadar herkesin gönlünce vakit geçirmesi için gerekli ikinci unsur da oluşmuş olur. Ayrıca otobüs içi ikramlar ve çoktan tedarik edilmiş günlük gazeteler de firmayı bir üst kademeye rahatlıkla taşıyabilmektedir. Tüm bu şartlar bir araya getirildiğinde Doğu Anadolu’ya gitmek için aslında ilk seçeneğinizin Yeni Diyarbakır Seyahat olduğunun siz de kolayca farkına varabilirsiniz.

Yolculuk sonrası varış yeriniz konusunda da Yeni Diyarbakır Seyahat sizleri yalnız bırakmamakta ve ücretsiz servis imkanı sağlamaktadır. Ayrıca yük konusunda da misafirlerini üzmezler ve toplamda 30 kilogram olması şartı ile yolcu başı iki ayrı bagaja kadar izin vermektedirler. Tabi ki bunlar için de bagaj fişlerinizi sizlere takdim ederler ve yolculuk sonrası eşyalarınızın kaybolmamasını garanti altına almış olurlar. Nadir de olsa eğer kişisel bir eşyanızın kaybolduğu düşüncesinde olursanız da sizlere geri ödeme yapmak ile mükelleftirler.

Yeni Diyarbakır Seyahat için iletişim bilgileri:

Adres: Siverek Yolu Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 11 – 12 Diyarbakır / TÜRKİYE

Tel: 0 (412) 234 21 13

Fax: 0(412) 234 21 35

e-mail: bilgi@yenidiyarbakir.com

Web: http://www.yenidiyarbakir.com.tr/?syf=main