Yozgat  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Yozgat Ankara arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 02:00 Ağrı Ses Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Yozgat şehrinden kalkacaktır. Yozgat ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yozgat Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Esadaş, Yeni Sivas Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
213.72 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 35dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
24

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

YOZGAT ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > YOZGAT > ANKARA > BURSA 13.04.2021 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > YOZGAT > ANKARA > YALOVA 13.04.2021 02:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 02:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 02:59 2+I, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > YOZGAT > ANKARA > BURSA 13.04.2021 03:58 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > YOZGAT > ANKARA > BURSA 13.04.2021 04:00 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > YOZGAT > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 04:01 S2+2, 2+2 60 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 11:30 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 11:31 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 13:30 16rh, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 14:45 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > YOZGAT > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 15:30 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 16:00 1+ 2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > YOZGAT > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 18:15 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 19:00 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > YOZGAT > ANKARA > MANİSA 13.04.2021 19:00 TR38, 005 GEÇİCİ ,2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 20:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > YOZGAT > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 20:00 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Zara > YOZGAT > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 21:30 TR32, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > ANKARA > BALIKESİR 13.04.2021 22:45 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 22:45 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > YOZGAT > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA > YALOVA 13.04.2021 23:00 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 23:30 1+ 2, 2+1 50 TL Bilet Al

ANKARA YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > YOZGAT 11.05.2021 01:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > ANKARA > YOZGAT > SİVAS 11.05.2021 02:30 38tr, 1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > YOZGAT 11.05.2021 09:45 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > YOZGAT > VAN 11.05.2021 10:01 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 11.05.2021 11:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 11.05.2021 12:30 2+I, 2+1 150 TL Bilet Al
Patnos İtimat ANKARA > YOZGAT > Erciş 11.05.2021 15:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 11.05.2021 16:30 1+ 2, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > YOZGAT > ARDAHAN 11.05.2021 17:00 yeni, 2+1 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > YOZGAT > Erciş 11.05.2021 18:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > YOZGAT > SİVAS 11.05.2021 23:59 1+ 2, 2+1 150 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Yozgat Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Yozgat Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Yozgat Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Yozgat Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Aksaray - Ankara Yozgat Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Eskişehir - Ankara Yozgat Uzaklık: 2,344.75 km / Süre: 02:47 Bilet Al

YOZGAT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yozgat - Çorum Ankara Uzaklık: 1,072.34 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Yozgat - Kırıkkale Ankara Uzaklık: 1,403.69 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Ankara Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Ankara Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

YOZGAT ANKARA GÜZERGAHI

YOZGAT ANKARA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde batı ilerleyin

94,5 km / 1 saat 2 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 21 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz