Yozgat  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Yozgat Erzurum arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:00 Ağrı Ses Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Yozgat şehrinden kalkacaktır. Yozgat ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yozgat Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
660.63 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 46dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

YOZGAT ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ağrı Ses Turizm İZMİR > YOZGAT > ERZURUM > Doğubeyazıt 12.02.2021 00:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > YOZGAT > ERZURUM 12.02.2021 00:45 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > YOZGAT > ERZURUM > Karaçoban 12.02.2021 02:30 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm YOZGAT > ERZURUM 12.02.2021 12:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > YOZGAT > ERZURUM > VAN 12.02.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > YOZGAT > ERZURUM > KARS 12.02.2021 20:00 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > YOZGAT > ERZURUM > ARDAHAN 12.02.2021 20:15 2+.1, 2+1 90 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > YOZGAT > ERZURUM > Oltu 12.02.2021 21:41 1+2., 2+1 110 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > YOZGAT > ERZURUM > Doğubeyazıt 12.02.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > YOZGAT > ERZURUM > ARDAHAN 12.02.2021 22:00 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > YOZGAT > ERZURUM 12.02.2021 22:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > YOZGAT > ERZURUM > IĞDIR 12.02.2021 23:00 TR46, 2+2 70 TL Bilet Al

ERZURUM YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 09.03.2021 10:00 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > YOZGAT > BALIKESİR 09.03.2021 13:00 İ34, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 09.03.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 09.03.2021 14:00 HJ45, 2+1 150 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 09.03.2021 15:00 1+2., 2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > YOZGAT > YALOVA 09.03.2021 16:01 İ 50, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > YOZGAT > ANKARA 09.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 09.03.2021 17:30 1+2., 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > YOZGAT 09.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 09.03.2021 17:30 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > YOZGAT > İZMİR 09.03.2021 18:01 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 09.03.2021 19:29 0101, 2+1 75 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > YOZGAT > BURSA 09.03.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Yozgat Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Yozgat Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Yozgat Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Yozgat Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Yozgat Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Yozgat Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

YOZGAT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yozgat - Çorum Erzurum Uzaklık: 1,072.34 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Erzurum Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Yozgat - Kırıkkale Erzurum Uzaklık: 1,403.69 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Erzurum Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Erzurum Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Erzurum Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

YOZGAT ERZURUM GÜZERGAHI

YOZGAT ERZURUM YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde batı ilerleyin

28 m / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde sola dönün

389 km / 4 saat 32 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin