Yozgat  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yozgat  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Yozgat Trabzon arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 01:00 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TO41 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Yozgat şehrinden kalkacaktır. Yozgat ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yozgat Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Has Turizm A.Ş., Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
602.08 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 40dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

YOZGAT TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > YOZGAT > TRABZON > RİZE 22.09.2020 01:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > YOZGAT > TRABZON > RİZE 22.09.2020 01:15 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > YOZGAT > TRABZON 22.09.2020 21:15 ÇT38, Travego 33 ,2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > YOZGAT > TRABZON > Hopa 22.09.2020 23:00 .2+1, TRAVEGO 1+2 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm YOZGAT > TRABZON 22.09.2020 23:15 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Yozgat Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Yozgat Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Yozgat Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

YOZGAT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yozgat - Çorum Trabzon Uzaklık: 1,072.34 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Trabzon Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Yozgat - Kırıkkale Trabzon Uzaklık: 1,403.69 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Trabzon Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Trabzon Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Adana Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Yozgat Giresun Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Samsun Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ağrı Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Sinop Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Trabzon Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Mersin Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Yozgat Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Lüks Erzincan Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Yozgat Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Trabzon Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Turay Seyahat 120 TL Bilet Al
Kastamonu Trabzon Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Yozgat Trabzon Otobüs Firmaları

YOZGAT TRABZON GÜZERGAHI

YOZGAT TRABZON YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde batı ilerleyin

28 m / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde sola dönün

11,7 km / 10 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

77,0 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde sola dönün D795 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

80,8 km / 56 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

26,1 km / 21 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

4,9 km / 3 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz