Yozgat  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yozgat  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Yozgat Trabzon arası en yakın sefer 18 Şubat 2021 Saat 01:00 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Yozgat şehrinden kalkacaktır. Yozgat ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yozgat Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Has Turizm A.Ş., Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
602.08 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 40dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

YOZGAT TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > YOZGAT > TRABZON > RİZE 18.02.2021 01:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > YOZGAT > TRABZON > RİZE 18.02.2021 01:15 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > YOZGAT > TRABZON 18.02.2021 21:15 ÇT38, Travego 33 ,2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > YOZGAT > TRABZON > Hopa 18.02.2021 22:00 TR35, 2+1 100 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Yozgat Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Yozgat Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Yozgat Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Yozgat Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

YOZGAT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yozgat - Çorum Trabzon Uzaklık: 1,072.34 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Trabzon Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Yozgat - Kırıkkale Trabzon Uzaklık: 1,403.69 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Trabzon Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Trabzon Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Yozgat Trabzon Otobüs Firmaları

YOZGAT TRABZON GÜZERGAHI

YOZGAT TRABZON YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Belediye Cd. yönünde batı ilerleyin

28 m / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde sola dönün

11,7 km / 10 dakika: Adnan Menderes Blv. / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

77,0 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde sola dönün D795 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

80,8 km / 56 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

26,1 km / 21 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

4,9 km / 3 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz