YÜKSELLER AKSARAY BİRLİK BİLETİ

Yükseller Aksaray Birlik bileti almak için Yükseller Aksaray Birlik bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Yükseller Aksaray Birlik

Yükseller Aksaray Birlik ile Türkiye’nin dört bit yanına yolculuk etmeniz mümkündür. Ayrıca benimsedikleri yenilikçi ve teknolojik tarz ile de neredeyse tüm misafirlerinden olumlu notlar almayı başarabilen bu firmanın ulaşım sektöründeki yeri de oldukça sağlamdır. Sektördeki kalıcılıklarını güvenlik ve konfor ölçütlerinde de korumasını gayet iyi bilirler.

Kaliteden hiçbir konuda ödün vermeyen Yükseller Aksaray Birlik ile birlikte dilerseniz ülkenin en uç bölgelerine dahi seyahat edebilirsiniz. Bu sırada da güler yüzlü bir hizmet alırsınız. Yükseller Aksaray Birlik, misafirleri için her şeyi ayrıntılı şekilde düşünmektedir. Bu sayede de yolculuk süreniz ne kadar uzun olursa olsun, varış noktasına ulaştığınızda otogarlardan mutlu şekilde ayrılırsınız.

Özellikle tek başına yolculuklarda tercih edilen 2+1 araçlar Yükseller Aksaray Birlik firmasında mevcuttur ve genellikle Mercedes Benz’e ait Travego modeli kullanım için sunulmaktadır. Bu son model araçlarda yine koltuk arkası televizyonlar mevcuttur. İsterseniz yolculuk sırasında yayınları seyredebilir, müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Sınırsız internet ve yine sınırsız sıcak ve soğuk ikramları ile Yükseller Aksaray Birlik, sizler için yepyeni ancak kalıcı bir deneyim olacaktır.

Firma bünyesinde çalışan tüm şoförler de hız sınırlaması ve kontrolü konusunda yeterli bilgiye sahiptir. Bu yüzden de ne zorlu kış şartlarında ne de yağmurlu bahar aylarında içinizde konu ile ilgili bir şüphe kalmasına gerek yoktur.

Yükseller Aksaray Birlik’in sorumluluğu sizleri varış noktanıza ulaştırmak ile bitmez. Uygun gördüğünüz takdirde şehir içi servislerinden de yararlanabilirsiniz. Son olarak firmanın Keyif Kart’ını da bir kez daha hatırlatalım. Dilerseniz şubeler aracılığı ile bu karta sahip olabilir ve puan kazanarak yolculuklarınızın küçük bir kısmını ücretsiz hale getirebilirsiniz.

Yükseller Aksaray Birlik için iletişim bilgileri

Adres: Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7 Aksaray / TÜRKİYE

Tel: 0 (382) 216 01 30 – 31 – 32 – 34 – 35 ya da 444 68 68

e-mail: sikayet@aksaraybirlik.com.tr

Web: http://www.aksaraybirlik.com.tr/?syf=main